KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086425
nr 1508 6425
Harald Östergren
(1888-1974), Sverige
Oljemålning, Kyrkointeriör. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:01:13
Harald Östergren
Läs mer om Harald Östergren